English Slovensky Deutsch
picture
picture
picture

Podujatia a udalosti

Pozrite si podujatia, ktoré u nás prebiehajú v posledných d?och.

Zelený Radisson Blu Carlton

Zelený Radisson Blu Carlton
16.3.2017

Náš obľúbený zelený írsky sviatok vyvrcholí každoročne 16.marca krásnym gestom - žiarivo zelenou fasádou budovy hotela Carlton, ktorá je nasvietená zelenými bodovými svetlami ako jediná na Slovensku. Jedná sa o celosvetovú akciu a naša krásna historická budova sa tak pridáva k takým svetovým pamiatkam akými sú Eiffelova veža, Egyptské pyramídy či Empire State building v New Yorku, ktoré rovnako ako my žiaria v tento večer jasným zeleným osvetlením.

Prezrite si virtuálnu prehliadku

Luxusná vstupná čast hotela s recepciou a komfortným sedením pre hostí.

Reštaurácia je štýlovou kombináciou klasického kvalitného servisu a moderného dizajnu. Šéfkuchár Jozef Riska a jeho tím Vás prevedie našimi delikatesami.

Radisson Blu Carlton Hotel je ideálnym miestom na usporiadanie konferencií, videokonferencii, organizovanie svadieb a stretnutí. Hostia majú k dispozícii zdarma pripojenie na vysokorýchlostný internet ako aj plne vybavené biznis centrum.

Bar je stále populárnym miestom stretnutí pri koktejloch, káve, alebo chutných snackoch servírovaných v príjemnom prostredí, pri hudbe klavíra.

Galéria, situovaná v prízemných priestoroch kancelárskej budovy Mostová 2, počas pravidelných výstav prezentuje rôzne diela súčasných mladých a menej známych slovenských umelcov.

Verejné podzemné parkovisko priamo prepojene s hotelom Carlton a Savoy kanceláriami, otvorené 24/7, s kapacitou 400 parkovacích miest na 4 podlažiach.

SMTP Error: The following recipients failed: