English Slovensky Deutsch
picture
picture
picture

Podujatia a udalosti

Pozrite si podujatia, ktoré u nás prebiehajú v posledných d?och.

TUCET v Carltone - Jazz Night

TUCET v Carltone - Jazz Night
27.11.2017 20:00 - 22:00

V rámci projektu TUCET v Carltone sa vám predstavia na jednom pódiu dve výrazné osobnosti slovenskej jazzovej scény saxofonista Nikolaj Nikitin a klavirista Ľuboš Šrámek, ktorých asi netreba nikomu predstavovať. Spojili svoje tvorivé a interpretačné sily a výsledkom ich intenzívnej spolupráce je novinka Altar, deviatka skladieb, ktorá vtiahne poslucháča do unikátneho zvukového sveta, ktorý stojí na krehkej drobnokresbe jednotlivých kompozícií.Už samotný názov odkazuje na termín oltár. Ten obaja hudobníci postavili z deviatich obľúbených skladieb. Okrem vlastnej tvorby siahli aj po téme Leoša Janáčka, J.S. Bacha, či po parafráze známeho štandardu. K nahrávaniu vo dvojici inšpirovala Nikitina a Šrámeka tvorba mnohých velikánov. Novinka Altar má ambíciu reflektovať súčasnú európsku jazzovú hudbu, no bez obchádzania tradícii. Mimoriadne dôležitým prvkom nahrávok Nikolaj Nikitina a Ľuboša Šrámeka je zachovanie tvorivej a interpretačnej slobody.

Ľ. Šrámek: Klavirista, skladateľ, aranžér a pedagóg, ktorý je považovaný za jedného z najväčších talentov mladej slovenskej jazzovej generácie narodenej v 70. rokoch.

N.Nikitin: Je hudobník (tenor-, soprán- saxofón, klarinet), skladateľ, pedagóg, hudobný producent, hudobný dramaturg.

Vstupenky na vystúpenie si môžete zakúpiť v sieti Ticketportal https://www.ticketportal.sk/Event/Jazz_Night

Informácie a vstupenky na všetky predstavenia vrámci projektu TUCET v Carltone si môžete pozrieť a súčasne zakúpiť v sieti TIcketportal:https://www.ticketportal.sk/NEvent/TUCET

Tešíme sa na vás!

Prezrite si virtuálnu prehliadku

Luxusná vstupná čast hotela s recepciou a komfortným sedením pre hostí.

Reštaurácia je štýlovou kombináciou klasického kvalitného servisu a moderného dizajnu. Šéfkuchár Jozef Riska a jeho tím Vás prevedie našimi delikatesami.

Radisson Blu Carlton Hotel je ideálnym miestom na usporiadanie konferencií, videokonferencii, organizovanie svadieb a stretnutí. Hostia majú k dispozícii zdarma pripojenie na vysokorýchlostný internet ako aj plne vybavené biznis centrum.

Bar je stále populárnym miestom stretnutí pri koktejloch, káve, alebo chutných snackoch servírovaných v príjemnom prostredí, pri hudbe klavíra.

Galéria, situovaná v prízemných priestoroch kancelárskej budovy Mostová 2, počas pravidelných výstav prezentuje rôzne diela súčasných mladých a menej známych slovenských umelcov.

Verejné podzemné parkovisko priamo prepojene s hotelom Carlton a Savoy kanceláriami, otvorené 24/7, s kapacitou 400 parkovacích miest na 4 podlažiach.

SMTP Error: The following recipients failed: