English Slovensky Deutsch
picture
picture
picture

Podujatia a udalosti

Pozrite si podujatia, ktoré u nás prebiehajú v posledných d?och.

Zimný festival jedla v Savoy restaurant

Zimný festival jedla v Savoy restaurant
15.1. - 25.2.2018

Zimný festival jedla začína už 15. januára.

Prehliadka najlepších slovenských reštaurácií umožňuje ochutnať umenie výnimočných šéfkuchárov za naozaj symbolické ceny.

Piateho ročníka festivalu sa zúčastní aj Savoy Restuarant. Môžete sa tešiť na gurmánske delikatesy a špeciality od nášho šéfkuchára Jožka Risku.

Viac informácii sa dozviete tu: http://www.zimnyfestivaljedla.sk/?restauracia=66

Prezrite si virtuálnu prehliadku

Luxusná vstupná čast hotela s recepciou a komfortným sedením pre hostí.

Reštaurácia je štýlovou kombináciou klasického kvalitného servisu a moderného dizajnu. Šéfkuchár Jozef Riska a jeho tím Vás prevedie našimi delikatesami.

Radisson Blu Carlton Hotel je ideálnym miestom na usporiadanie konferencií, videokonferencii, organizovanie svadieb a stretnutí. Hostia majú k dispozícii zdarma pripojenie na vysokorýchlostný internet ako aj plne vybavené biznis centrum.

Bar je stále populárnym miestom stretnutí pri koktejloch, káve, alebo chutných snackoch servírovaných v príjemnom prostredí, pri hudbe klavíra.

Galéria, situovaná v prízemných priestoroch kancelárskej budovy Mostová 2, počas pravidelných výstav prezentuje rôzne diela súčasných mladých a menej známych slovenských umelcov.

Verejné podzemné parkovisko priamo prepojene s hotelom Carlton a Savoy kanceláriami, otvorené 24/7, s kapacitou 400 parkovacích miest na 4 podlažiach.

SMTP Error: The following recipients failed: