English Slovensky Deutsch
picture
picture
picture

Podujatia a udalosti

Pozrite si podujatia, ktoré u nás prebiehajú v posledných d?och.

Nedeľné rodinné obedy

Nedeľné rodinné obedy
24.9.2017 12:00 - 15:00

V NEDEĽU VARÍME ZA VÁS!

Poďte k nám aj s deťmi. A nedeľný obed v Savoy je na to ideálny. Rodičov poteší skvelá gastronómia a pre deti máme zábavný program.

Doprajte si v nedeľu dokonalý oddych. O skvelé menu sa postará náš kuchársky tím pod taktovkou šéfkuchára Jozefa Risku.

K tomu máte od nás grátis 2 hodiny parkovania v podzemnej garáži Carlton a detský animátorský program v spolupráci s Kids Point.

Rodinný obed podávame od 12.00 do 15.00 hod.

Prezrite si virtuálnu prehliadku

Luxusná vstupná čast hotela s recepciou a komfortným sedením pre hostí.

Reštaurácia je štýlovou kombináciou klasického kvalitného servisu a moderného dizajnu. Šéfkuchár Jozef Riska a jeho tím Vás prevedie našimi delikatesami.

Radisson Blu Carlton Hotel je ideálnym miestom na usporiadanie konferencií, videokonferencii, organizovanie svadieb a stretnutí. Hostia majú k dispozícii zdarma pripojenie na vysokorýchlostný internet ako aj plne vybavené biznis centrum.

Bar je stále populárnym miestom stretnutí pri koktejloch, káve, alebo chutných snackoch servírovaných v príjemnom prostredí, pri hudbe klavíra.

Galéria, situovaná v prízemných priestoroch kancelárskej budovy Mostová 2, počas pravidelných výstav prezentuje rôzne diela súčasných mladých a menej známych slovenských umelcov.

Verejné podzemné parkovisko priamo prepojene s hotelom Carlton a Savoy kanceláriami, otvorené 24/7, s kapacitou 400 parkovacích miest na 4 podlažiach.

SMTP Error: The following recipients failed: