English Slovensky Deutsch
picture
picture
picture

Podujatia a udalosti

Pozrite si podujatia, ktoré u nás prebiehajú v posledných d?och.

JURAJ ČUTEK

JURAJ ČUTEK "DUŠA V DREVE"
6. - 7.4.2018

V piatok 6. apríla 2018 sa v Savoy Gallery a v spoločenských priestoroch hotela Carlton uskutoční vernisáž výstavy známeho slovenského sochára Juraja Čuteka, ktorá bude spojená s krstom jeho rozsiahlej monografie s poetickým názvom DUŠA V DREVE.

Výstava potrvá ešte aj v sobotu 7. apríla 2018, ktorá predstaví sochárske i maliarske diela Juraja Čuteka z obdobia posledných piatich rokov a spolu s premietnutím filmu o jeho tvorbe vytvorí pozadie pre prezentáciu jeho rozsiahlej monografie, ktorú za všetkých osemnástich autorov sprievodných textov predstavia Alena Heribanová, Mária Horváthová a Kamil Peteraj.

Nepremeškajte jedinečnú príležitosť si v týchto dňoch zakúpiť monografiu Juraja Čuteka "DUŠA V DREVE" aj s jeho podpisom priamo v Savoy galérii.

Prajeme vám príjemný zážitok!

Prezrite si virtuálnu prehliadku

Luxusná vstupná čast hotela s recepciou a komfortným sedením pre hostí.

Reštaurácia je štýlovou kombináciou klasického kvalitného servisu a moderného dizajnu. Šéfkuchár Jozef Riska a jeho tím Vás prevedie našimi delikatesami.

Radisson Blu Carlton Hotel je ideálnym miestom na usporiadanie konferencií, videokonferencii, organizovanie svadieb a stretnutí. Hostia majú k dispozícii zdarma pripojenie na vysokorýchlostný internet ako aj plne vybavené biznis centrum.

Bar je stále populárnym miestom stretnutí pri koktejloch, káve, alebo chutných snackoch servírovaných v príjemnom prostredí, pri hudbe klavíra.

Galéria, situovaná v prízemných priestoroch kancelárskej budovy Mostová 2, počas pravidelných výstav prezentuje rôzne diela súčasných mladých a menej známych slovenských umelcov.

Verejné podzemné parkovisko priamo prepojene s hotelom Carlton a Savoy kanceláriami, otvorené 24/7, s kapacitou 400 parkovacích miest na 4 podlažiach.

SMTP Error: The following recipients failed: