English Slovensky Deutsch
picture
picture
picture

Konferencie a večierky

Podporte dokonale vaše podnikateľské i osobné aktivity! Akékoľvek podujatie plánujete, veľmi radi splníme vaše očakávania a postaráme sa o vašich obchodných partnerov aj hostí.

Konferencie

Konferencie

Pripravíme pre vás akékoľvek podujatie – či už hľadáte miesto pre veľkolepý ples, konferenciu s množstvom účastníkov alebo len malú rodinnú oslavu či stretnutie.

Svadby

Svadby

Nechajte sa inšpirovať atmosférou čarovnej historickej budovy legendárneho hotela Carlton, ktorá premení vašu svadbu na jedinečný rozprávkový zážitok!

Catering

Catering

Ponúkame Vám jedinečný kulinársky zážitok priamo vo vašej firme. Ušetrite svoj čas a zabezpečte si občerstvenie počas mítingu priamo vo vlastných kancelárskych priestoroch.

Firemné akcie a večierky

Firemné akcie a večierky

Každý rok si lámete hlavu kde usporiadať váš vianočný firemný večierok? Ponúkame vám reprezentačný priestor, prvotriedne služby, zvýhodnené parkovanie aj skvelú kuchyňu našich šéfkuchárov!

Virtuálna prehliadka

Luxusná vstupná čast hotela s recepciou a komfortným sedením pre hostí.

Reštaurácia je štýlovou kombináciou klasického kvalitného servisu a moderného dizajnu. Šéfkuchár Jozef Riska a jeho tím Vás prevedie našimi delikatesami.

Radisson Blu Carlton Hotel je ideálnym miestom na usporiadanie konferencií, videokonferencii, organizovanie svadieb a stretnutí. Hostia majú k dispozícii zdarma pripojenie na vysokorýchlostný internet ako aj plne vybavené biznis centrum.

Bar je stále populárnym miestom stretnutí pri koktejloch, káve, alebo chutných snackoch servírovaných v príjemnom prostredí, pri hudbe klavíra.

Galéria, situovaná v prízemných priestoroch kancelárskej budovy Mostová 2, počas pravidelných výstav prezentuje rôzne diela súčasných mladých a menej známych slovenských umelcov.

Verejné podzemné parkovisko priamo prepojene s hotelom Carlton a Savoy kanceláriami, otvorené 24/7, s kapacitou 400 parkovacích miest na 4 podlažiach.

SMTP Error: The following recipients failed: