Aktuálna ponuka kancelárskych priestorov na prenájom

Vyberte si priestor pre vašu kanceláriu

Spoznajte administratívno-obchodné centrum Carlton Savoy Complex, priestor s výnimočnou polohou a históriou v srdci starej Bratislavy na najlepšej adrese v meste.

Moderné administratívne priestory Carlton Savoy Offices určené na prenájom a sú ideálnym miestom pre Vaše podnikanie.

Poloha

Kancelárske priestory Carlton Savoy Offices sú situované v štyroch individuálne dispozične riešených budovách a tvoria vhodný priestor pre Váš biznis spolu konferenčnými miestnosťami, kvalitnou gastronómiou a hotelovými službami hotela Carlton.

Jedinečnou výhodou je dobrá dopravná dostupnosť a napojenie na diaľničný obchvat a rýchle spojenie s Viedňou, Prahou, alebo Budapešťou.


Štandard, ktorý v Carlton Savoy Complexe získate

Parkovanie

Využite podzemnú garáž a prejdite aj v daždi suchou nohou do vašej kancelárie. Umožnite vašim partnerom parkovať priamo v komplexe v centre mesta.

Obchodné stretnutia

Využite naše flexibilné konferenčné priestory a zorganizujte všetky pracovné i súkromné podujatia presne podľa vašich predstáv.

Gastronómia

Vychutnajte si pracovný obed v jednej z našich reštaurácií v komplexe alebo si nechajte jedlo doniesť priamo do kancelárie.

Relax a lifestyle

Zbavte sa stresu a doprajte si po práci pohyb v pripravovanom fitness centre, či výnimočnú starostlivosť o vaše telo vo wellness centre.

Nakupovanie a služby

Navštívte supermarket BILLA, diplomatický obchod, parfumériu, predajňu hodiniek, banku, notára a ostatné prevádzky v našej obchodnej pasáži.

Master Bill

Umožníme vám mesačné vyúčtovanie vašej spotreby v reštauráciach a bare s objemovou zľavou.


Referencie

 

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s. - pobočka zahraničnej banky 

“UniCredit Private Banking oceňuje atraktivitu priestorov v centre Starého Mesta. Výborná dopravná dostupnosť, možnosť parkovania v podzemných garážach ako aj multifunkčnosť komplexu Carlton (notár, reštaurácia, kaviareň atď.) robí tieto priestory atraktívnym a praktickým miestom na stretnutia s našimi klientmi.”

Roman Hajduk
Riaditeľ Privátneho bankovníctva

 

Office of the Embassy of Canada to Slovakia

Carlton – the best address in the town! Tento slogan na billbordoch je naozaj pravdivý. Kancelária Veľvyslanectva Kanady pre SR sídly v Carltone už od júla 2002. Podľa informácií mojich predchodcov to boli vtedy najluxusnejšie kancelárske priestory v Bratislave a myslím, že si tento standard celý čas udržali a takými aj zostali.

Kathy Bunka, kanadská diplomatka

BADUCCI Legal, s.r.o.
“Sme veľmi radi, že užívanie priestorov v hoteli Carlton nám prakticky zľahčuje a zrýchľuje viaceré procesy, ku ktorým dochádza
pri činnosti našej kancelárie. Vítame možnosť vybrať si medzi formálnymi stretnutiami v kancelárskych priestoroch alebo neformálne v dennom bare v hotelovej časti. Služby sú na vysokej úrovni a za ostatných 13 rokov sa neustále zlepšujú.”

JUDr. Martin Čižmárik

advokát
 

IMPULS-LEASING Slovakia s.r.o.

“Výborná lokalita, zabezpečený servis, reprezentatívne spoločné priestory a predovšetkým dostupný a angažovaný manažment - jedným slovom “Carlton”

Dipl. Ing. Radovan Polakovič konateľ

 
SLAVIA CAPITAL Group a.s.
“V budove Carltonu sme v samom srdci nášho hlavného mesta. Nielen že sme v krásnej historickej budove, ktorá má svoju „dušu“, ale cítime sa tu príjemne a so službami, ktoré dostávame, sme spokojní. Stručne povedané - sme tu radi.”

Peter Gabalec
predseda predstavenstva

Prenajmite si priestor

Karmen Haulíková
Leasing Manager
leasing@carlton.sk
Kontaktujte nás

Pozrite si kompletnú brožúru Carlton Savoy Offices