English Slovensky Deutsch
picture
picture
picture

Virtuálne prehliadky

Hotelové verejné priestory

Luxusná vstupná čast hotela s recepciou a komfortným sedením pre hostí.

Reštaurácia je štýlovou kombináciou klasického kvalitného servisu a moderného dizajnu. Šéfkuchár Jozef Riska a jeho tím Vás prevedie našimi delikatesami.

Radisson Blu Carlton Hotel je ideálnym miestom na usporiadanie konferencií, videokonferencii, organizovanie svadieb a stretnutí. Hostia majú k dispozícii zdarma pripojenie na vysokorýchlostný internet ako aj plne vybavené biznis centrum.

Bar je stále populárnym miestom stretnutí pri koktejloch, káve, alebo chutných snackoch servírovaných v príjemnom prostredí, pri hudbe klavíra.

Galéria, situovaná v prízemných priestoroch kancelárskej budovy Mostová 2, počas pravidelných výstav prezentuje rôzne diela súčasných mladých a menej známych slovenských umelcov.

Verejné podzemné parkovisko priamo prepojene s hotelom Carlton a Savoy kanceláriami, otvorené 24/7, s kapacitou 400 parkovacích miest na 4 podlažiach.

Hotelové ubytovacie priestory

Štandardná izba s rozlohou 30m2, ponúka 24-hodinový servis, Wi-Fi grátis, LCD TV, minibar a elektronický trezor. Kúpelňa má vyhrievanú podlahu, sušič vlasov a voňavú kozmetiku.

Izba v klasickom štýle má rozolohu 36m2 a okrem výbavy ako štandardná izba ponúka naviac Nespresso® kávovar, župan , papučky a dennú tlač doručenú na izbu.

Izba v modernom štýle má rozolohu 36m2 a okrem vybavenia ako štandardná izba ponúka naviac Nespresso® kávovar, župan , papučky a dennú tlač doručenú na izbu.

Apartmán s rozlohou 70m2 pozostáva z dvoch samostatných miestností, spálne a obývačky. Spálňa je zariadená s posteľou veľkosti king-size. Kúpelňa ponúka okrem vane aj sprchový kút.

Luxusný apartmán s rozlohou 254m2 ponúka oddelená spálňu s king-size posteľou. Súkromný konferenčný kútik s technickým vybavenim umožnuje zasadanie až pre 10 osôb.

Komerčné priestory

SMTP Error: The following recipients failed: