English Slovensky Deutsch
picture
picture
picture

Podujatia a udalosti

Pozrite si podujatia, ktoré u nás prebiehajú v posledných d?och.

Hodina Zeme 2018

Hodina Zeme 2018
24.3.2018 20:30 - 21:30

Hodina Zeme je najväčšou celosvetovou kampaňou zameranou na zvýšenie povedomia verejnosti v oblasti klimatických zmien. Zhasnutím svetiel na 60 minút vytvára symboliku spoločnej zodpovednosti za budúcnosť našej planéty a vyzýva ľudí, aby si uvedomili, že k zlepšeniu môže prispieť každý jeden z nás. V sobotu 24.marca o 20:30 vyvrcholí táto celosvetová kampaň Hodina Zeme a preto organizátor vyzýva domácnosti a verejnosť na celom Slovensku, aby sa k iniciatíve Hodina Zeme 2018 pridali, pokiaľ je to v ich možnostiach.

Problémy našej krásnej zelenej planéty nám nie su ľahostajné, preto sme sa rozhodli zapojiť aj my a v sobotu 24.marca budú na počesť tejto udalosti zhasnuté reklamné svetlá a vonkajšie osvetlenie v celom komplexe Carlton Savoy.

Organizátorom Hodiny Zeme je najväčšia celosvetová ochranárska organizácia - WWF (World Wildlife Found).

http://hodinazeme.svetelneznecistenie.sk/

https://www.youtube.com/watch?v=afrPY7AHz9g

Fotogaléria

Prezrite si virtuálnu prehliadku

Luxusná vstupná čast hotela s recepciou a komfortným sedením pre hostí.

Reštaurácia je štýlovou kombináciou klasického kvalitného servisu a moderného dizajnu. Šéfkuchár Jozef Riska a jeho tím Vás prevedie našimi delikatesami.

Radisson Blu Carlton Hotel je ideálnym miestom na usporiadanie konferencií, videokonferencii, organizovanie svadieb a stretnutí. Hostia majú k dispozícii zdarma pripojenie na vysokorýchlostný internet ako aj plne vybavené biznis centrum.

Bar je stále populárnym miestom stretnutí pri koktejloch, káve, alebo chutných snackoch servírovaných v príjemnom prostredí, pri hudbe klavíra.

Galéria, situovaná v prízemných priestoroch kancelárskej budovy Mostová 2, počas pravidelných výstav prezentuje rôzne diela súčasných mladých a menej známych slovenských umelcov.

Verejné podzemné parkovisko priamo prepojene s hotelom Carlton a Savoy kanceláriami, otvorené 24/7, s kapacitou 400 parkovacích miest na 4 podlažiach.

SMTP Error: The following recipients failed: