Najmladší objekt spomedzi štyroch budov Carlton Savoy Offices, ktorého história sa začala odvíjať od roku 1999, kedy spolu s hotelom Carlton prešiel celkovou rekonštrukciou priestorou.

Budova Savoy 2A ponúka 8 nadzemných podlaží určených na prenájom kancelárskych priestorov vysokého štandardu.

Spomedzi všetkých budov Carlton Savoy Offices má práve budova Savoy 2A najväčšiu prenajímateľnú plochu na jednom podlaží (viac ako 800 m2)

V roku 2012 bolo dostavané a uvedené do prevádzky prvé zdielané podlažie „Smartfloor 1“, následne pokračovali ďalšie dve podlažia Samrtfloor 2 a Smartfloor 3.

Vďaka tomuto konceptu Smartfloor vieme obslúžiť dopyty už od 20 m2 s flexibilnými atribútmi prenájmu. Doslova Carlton Savoy Offices sú vhodné pre malých aj veľkých.  

Skvelé strategické umiestnenie v srdci Starého mesta zaručuje klientom všetky výhody súvisiace s lokalitou – dobrú dopravnú dostupnosť hromadnou dopravou, autom, či peši, ako aj zvýhodnené parkovanie.

V Carlton Savoy Complexe nájdu nájomci dostupné služby hotela Carlton, Savoy reštaurácie, Mirror baru, či možnosť nákupov v obchodnej pasáži. Súčasťou komplexu bude čoskoro moderný wellness a fitness, určené výhradne pre klientov Carlton Savoy Complexu.

Smartfloor

Inteligentné kancelárske priestory situované na troch podlažiach budovy Savoy 2A sú špeciálne určené pre malých a stredných nájomcov. Vyznačujú sa spojením jednoducho adaptovateľných kancelárskych priestorov so servisom typického biznis prostredia. Kopírujú požiadavky klienta presne podľa jeho predstáv, takže dokážu vyhovieť už aj firmám s minimálnym počtom zamestnancov. Nájomcovia týchto variabilných priestorov a ich klienti môžu zároveň využívať kompletné zázemie podlažia - konferenčné priestory, kuchynku, toalety, sprchu a tiež služby typického biznis centra, akými sú napr. recepcia, podzemné parkovisko, či 24hod strážna služba.

Nájomcom budovy Savoy 2A je k dispozícii okrem parkovania v garáži Carlton aj garážové VIP parkovanie priamo pod objektom Savoy 2A.


Plány poschodí

 
 

Pozrite si kompletnú brožúru Carlton Savoy Offices

Poschodiem2
Podzemné podlažie   98.63   
Prízemie342.77
1. poschodie806.62
2. poschodie806.42
3. poschodie805.32
4. poschodie805.41
5. poschodie804.72
6. poschodie805.18
7. poschodie803.38
Office space total6 078.45

Galéria


Štandard

Pre Kancelárie Savoy je charakteristický maximálny komfort a špičkové služby. Ich technické riešenie ponúka maximálnu flexibilitu a spĺňa tak aj tie najnáročnejšie požiadavky na funkčnosť a prevádzku.

Maximálna flexibilita kancelárskych priestorov 

444 parkovacích miest v dvoch podzemných garážach

Možnosť parkovania bicyklov v podzemnej garáži
Bezbariérový vchod, 24 hod.recepcia a bezpečnostná služba

Projektovanie interiéru ako štandardná súčasť ponúkaných služieb

Optické vlákno, záložný dieselový generátor, samostatné merače spotreby elektrickej energie, vody a tepla

Vybrané hotelové služby (upratovanie, čistiareň, master bill) k dispozícii všetkým nájomcom
Vybrané hotelové služby (upratovanie, čistiareň, master bill) k dispozícii všetkým nájomcom

Obvodový systém kúrenia a klimatizácie zložený zo štvorcestných klimatizačných jednotiek a centrálny ventilačný systém

Kanály a skrinky na káble pod podlahou (približne 1:10 m2) pre flexibilné systémy vedenia káblov

Plne otvárateľné okná, prirodzené svetlo a vetranie, vnútorné žalúzie, kvalitné podlahové krytiny, moderne vybavený kuchynský kút, sprchaKontaktujte nás

Karmen Haulíková
Leasing Manager

leasing@carlton.sk