English Slovensky Deutsch
picture
picture
picture

Podujatia a udalosti

Pozrite si podujatia, ktoré u nás prebiehajú v posledných dňoch.

Svadobná výstava v Carltone

Svadobná výstava v Carltone
27.11.2016 09:00 - 18:00

...pre páry všetkých vekových kategórií, ktoré v blízkej budúcnosti plánujú svoj svadobný deň a samozrejme aj pre tých, ktorí túto možnosť zatiaľ len zvažujú. Naša svadobná výstava v Carltone Vám pomôže popasovať sa so všetkým, čo Vás v tento jedinečný deň môže stretnúť, potešiť, ale i zaskočiť... Cena vstupenky pre jednu osobu je 5 Eur.

Prezrite si virtuálnu prehliadku

Luxusná vstupná čast hotela s recepciou a komfortným sedením pre hostí.

Reštaurácia je štýlovou kombináciou klasického kvalitného servisu a moderného dizajnu. Šéfkuchár Jozef Riska a jeho tím Vás prevedie našimi delikatesami.

Radisson Blu Carlton Hotel je ideálnym miestom na usporiadanie konferencií, videokonferencii, organizovanie svadieb a stretnutí. Hostia majú k dispozícii zdarma pripojenie na vysokorýchlostný internet ako aj plne vybavené biznis centrum.

Bar je stále populárnym miestom stretnutí pri koktejloch, káve, alebo chutných snackoch servírovaných v príjemnom prostredí, pri hudbe klavíra.

Galéria, situovaná v prízemných priestoroch kancelárskej budovy Mostová 2, počas pravidelných výstav prezentuje rôzne diela súčasných mladých a menej známych slovenských umelcov.

Verejné podzemné parkovisko priamo prepojene s hotelom Carlton a Savoy kanceláriami, otvorené 24/7, s kapacitou 400 parkovacích miest na 4 podlažiach.

SMTP Error: The following recipients failed: