English Slovensky Deutsch
picture
picture
picture

Podujatia a udalosti

Pozrite si podujatia, ktoré u nás prebiehajú v posledných dňoch.

Achilleas Sdoukos @ Savoy Gallery

Achilleas Sdoukos @ Savoy Gallery
4.4. - 13.5.2017

Od položenia základného kameňa budovy hotela sa názvy Carlton a Savoy stali pojmom v kultúrnom a umeleckom svete naprieč celou Európou. Samotná Bratislava bola odjakživa považovaná za mesto, ktoré malo ku kultúre a umeniu veľmi blízko a to už od čias korunovácie Márie Terézie. Počas ďalších storočí neovplyvnil tento fakt ani rozpad Rakúsko-Uhorska, svetové vojny, nastolenie komunistického režimu, či zamatová revolúcia v roku 1989.

Carlton Gallery vznikla a začala prezentovať tvorbu mladých talentovaných umelcov po odkúpení hotela Carlton americkým investorom ako idea na podporu súčasného slovenského umenia.

Od začiatku apríla si môžete u nás pozrieť výstavu diel umeleckého sklára, sochára a dizajnéra Achilleasa Sdoukosa a maliarky Ingrid Zámečníkovej, ktorí Vás prevedú inšpiratívnym svetom svojej tvorby. Výstava potrvá do 13.mája.

Prezrite si virtuálnu prehliadku

Luxusná vstupná čast hotela s recepciou a komfortným sedením pre hostí.

Reštaurácia je štýlovou kombináciou klasického kvalitného servisu a moderného dizajnu. Šéfkuchár Jozef Riska a jeho tím Vás prevedie našimi delikatesami.

Radisson Blu Carlton Hotel je ideálnym miestom na usporiadanie konferencií, videokonferencii, organizovanie svadieb a stretnutí. Hostia majú k dispozícii zdarma pripojenie na vysokorýchlostný internet ako aj plne vybavené biznis centrum.

Bar je stále populárnym miestom stretnutí pri koktejloch, káve, alebo chutných snackoch servírovaných v príjemnom prostredí, pri hudbe klavíra.

Galéria, situovaná v prízemných priestoroch kancelárskej budovy Mostová 2, počas pravidelných výstav prezentuje rôzne diela súčasných mladých a menej známych slovenských umelcov.

Verejné podzemné parkovisko priamo prepojene s hotelom Carlton a Savoy kanceláriami, otvorené 24/7, s kapacitou 400 parkovacích miest na 4 podlažiach.

SMTP Error: The following recipients failed: