English Slovensky Deutsch
picture
picture
picture

Podujatia a udalosti

Pozrite si podujatia, ktoré u nás prebiehajú v posledných dňoch.

Hodina Zeme 2017

Hodina Zeme 2017
25.3.2016 20:30 - 21:30

V sobotu 25.marca o 20:30 vyvrcholí celosvetová kampaň Hodina Zeme zhasnutím svetiel. Do tejto aktivity sa zapája čoraz viac ľudí aj organizácií. Zatmením budov chcú organizátori upozorniť na problémy súčasnej doby, teda na globálne otepľovanie a svetelné znečistenie našej planéty. Spoločnosť preto vyzýva domácnosti a verejnosť na celom Slovensku, aby sa k iniciatíve Hodina Zeme 2015 pridali, pokiaľ je to v ich možnostiach.

Problémy našej krásnej zelenej planéty nám nie su ľahostajné, preto sme sa rozhodli i my zapojiť a v sobotu 25.marca budú na počesť tejto udalosti zhasnuté reklamné svetlá a vonkajšie osvetlenie v celom komplexe Carlton Savoy.

Organizátorom Hodiny Zeme je najväčšia celosvetová ochranárska organizácia - WWF (World Wildlife Found). Od roku 2011 spolupracuje na Slovensku s členmi Sekcie ochrany pred svetelným znečistením Slovenskej astronomickej spoločnosti pri SAV a Slovenského zväzu astronómov amatérov.

http://www.earthhour.org/slovakia/

Prezrite si virtuálnu prehliadku

Luxusná vstupná čast hotela s recepciou a komfortným sedením pre hostí.

Reštaurácia je štýlovou kombináciou klasického kvalitného servisu a moderného dizajnu. Šéfkuchár Jozef Riska a jeho tím Vás prevedie našimi delikatesami.

Radisson Blu Carlton Hotel je ideálnym miestom na usporiadanie konferencií, videokonferencii, organizovanie svadieb a stretnutí. Hostia majú k dispozícii zdarma pripojenie na vysokorýchlostný internet ako aj plne vybavené biznis centrum.

Bar je stále populárnym miestom stretnutí pri koktejloch, káve, alebo chutných snackoch servírovaných v príjemnom prostredí, pri hudbe klavíra.

Galéria, situovaná v prízemných priestoroch kancelárskej budovy Mostová 2, počas pravidelných výstav prezentuje rôzne diela súčasných mladých a menej známych slovenských umelcov.

Verejné podzemné parkovisko priamo prepojene s hotelom Carlton a Savoy kanceláriami, otvorené 24/7, s kapacitou 400 parkovacích miest na 4 podlažiach.

SMTP Error: The following recipients failed: